Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Spuneti-va Parerea

In jos 
+7
BlackFox
robert plant
scorpions_71
Noemi
ManOwaR
iza
Admin
11 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 8:34 am

Sunteti invitati sa va spuneti parerea in legatura cu campania noastra si ideea de PRO sau CONTRA manele.
ATENTIE insa la exprimare.
afro
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Dennis
Vizitator




Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: pro   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 9:35 am

pro manele , nu inteleg de ce nu va plac , voi cand ascultati manele si ca sa faceti de ras manelele trimiteti measje cu un videoclip cu o manea cantata de un tigan de care nu a auzit nimeni , trimiteti si voi un videoclip cu o manea de-a lu N.Guta , F. Salam , Brazilianu etc ....
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 10:21 am

Dennis a scris:
pro manele , nu inteleg de ce nu va plac , voi cand ascultati manele si ca sa faceti de ras manelele trimiteti measje cu un videoclip cu o manea cantata de un tigan de care nu a auzit nimeni , trimiteti si voi un videoclip cu o manea de-a lu N.Guta , F. Salam , Brazilianu etc ....
Deci parerea ta ma enerveaza ... as putea sa sterg mesajul afro .. dar il voi lasa aici pentru ca fiecare are dreptul sa isi spuna parerea.
INSA lol! tu nici macar nu stii sa te exprimi,adika din mesajul tau nu am inteles mai nimic... N.Guta si aia de care ai mai spus tu acolo ... nu sunt tigani ??? Shocked
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
iza
1STAR MEMBER
1STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 13/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 13, 2007 11:13 pm

cum adik pro sau contra?ce intrebare e asta?normal k sunt contra.....nu suport manelele,si nici p cei care asculta k sunt asa aroganti si dak le zici ceva d manele imd iti sar in cap pig .Mi se par scarbosi manelistii si sincer incep sa nui lai suport p nici unul.Sper sa faceti ceva cu campania asta,succes!
Sus In jos
ManOwaR
1STAR MEMBER
1STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 2:51 pm

Contra manele ....... eu zic ca e o idee buna acest site contra manele....desi cred ca nu ar trebui sa uram manelisti....fiecare asculta ce vrea atat timp cat nu ma judeca....
hail and kill
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Dar nimeni nu face asta!!!   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 3:23 pm

ManOwaR a scris:
Contra manele ....... eu zic ca e o idee buna acest site contra manele....desi cred ca nu ar trebui sa uram manelisti....fiecare asculta ce vrea atat timp cat nu ma judeca....
hail and kill

Dar nimeni nu a zis ca ii uram ... : lol! in schim ei pe noi da.
Eu personal nu as avea nimik cu manelistii daca nu ar avea ei cu mine.
Si pana la urma sa incercam sa le facem si lor un bine ... sa le explicam ca sunt prosti , poate se schimba What a Face
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 12:38 pm

hmmm....dar ce motive am avea sa nu uram manelarii?pentru ca interpretii manelelor sunt niste tigani..pentru ca ei ne fac tara de ras oriunde se duc...pentru ca din cauza manelelor si mesajului prea simplu transmis de ele creste incultura din Romania..si vom deveni o tara mai de rahat decat suntem acuma...pentru ca ei se cred cei mai buni si cei mai destepti si cand colo sunt niste infecti carora creierul nu ii duce mai mult decat sa se lege de cei care nu asculta acest "gen de muzica"....de cei "prosti"..acesti manelari care nu stiu sa aprecieze muzica de calitate vor transforma Romania intr'o groapa de gunoaie. Exclamation confused


Ultima editare efectuata de catre in Lun Aug 27, 2007 1:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: aha!   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 3:22 pm

Trebuie sa-i uram ...io ii URASC ....am chestia asta in sange..nu se poate remedia sub nici o forma!!!!!!!!!!!! tananannananannananana affraid lol! EYE OF A TIGER https://i.servimg.com/u/f22/11/48/51/45/a110.jpg
Sus In jos
robert plant
2STAR MEMBER
2STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 10:03 pm

Eu zic ca nu trebuie sa ne impunem sa ii uram, ci mai degraba sa incercam sa ii izolam din punct de vedere social.Dar aici este marea problema societatii noastre.Si romanii sunt de vina pentru felul cum am aratam in anul 2007 din punct de vedere moral, cultural.Daca jumatate din cetatenii Romaniei nu ii aveau ca idoli pe Guta, Salam , Brazilianu si alti rahati din astia aveam alta fata pana acum. Insa revolutia a fost un perfect prilej parca pentru a se instaura dezastrul in tara asta.Sanki...tranzitie.

P.S.: Eu zic ca nu stricam muntii Bucegi pe lepadaturile astea.Sunt printre putinele lucruri de pret pe care le mai avem in tara asta " frumoasa".
Sus In jos
BlackFox
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
BlackFox


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Locatia : Resita
Data de inscriere : 15/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 10:03 pm

CONTRA manele... Sincer nu as avea nimic cu ascultatorii acestui gen "muzical" daca nu ar comenta la adresa mea. Manelar=tigan, curve . inculti. Majoritatea manelarilor zic ca manelele "merg bine" la un chef si o betie... dar cine zice ca trebuie sa fi beat la un chef? da si un adevarat party nu se tine cu manele dar la cat de inculti au devenit romanii acum in dicoteci auzi numai manele si nu ca pe vremuri muzica house, tehno, trance etc. Bine nu zic ca nu exista cluburi in care se mai asculta muzica.. deci MUZICA. Cand ii zici unui manelar ca tu nu asculti manele el incepe "ca astea sunt fitze....." Ce fitze? Daca eu vreau sa evit romana chinuita(50 de greseli gramaticale per secunda) sau sa aud cum Gutza "are valuare si dupa moarte"? sau sa aud ca el e "bashtanu' macatz-ash" sau sau..... O mare parte din populatia romana asculta manele dar ma grav este faptul ca duc acest gen de "muzica" in tari straine.... adica arata si la straini cat de inculti si patetici sunt romanii.... bine nu toti romanii...ar putea sa duca in strainatate muzica Dj'lor nostri care sunt destul de buna.... dar ei nu canta despre bani si "fomei" .Da si chiar nu constientizeaza lumea ca cei care "canta" manele sunt tigani? Atunci cand esti mic si vorbesti urat si scuipi etc. mama iti zice ca te comporti ca un tigan si sa nu mai faci asa ceva.... tu cresti mare, o asculti pe mama.... crezi ca esti bine educat... dar asculti manele... Si atunci toata educatia pe care ai primit-o este anulata... Nu stiu daca voi ati observat cum isi arata manelarii maretia? Purtand tricouri cu texte idioate ca "Mafia" sau "Cobra".... Numai chiciuri.... eu acum daca merg pe strada toata lumea ma intreaba "Dar tu manele nu asculti?" eu le zic ca nu la care ei "da de ce fata?".... deci nu sunt in stare nici sa se exprime.... si lol! nici sa nu te chinui sa vorbesti cu ei in engleza.... Romania are multe parti bune dar lipsa de cultura care a devenit un pericol eminent si care te pandeste la coltul strazii in fiecare zi si e promovata de o MANEA este lucrul care ii schimba aspectul!
Sus In jos
ovaovidiu
1STAR MEMBER
1STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeDum Aug 19, 2007 11:31 pm

Manele Sucks Exclamation nu am nimic impotriva lor doar ca nu ascult.... atat timp cat asculti acasa si nu vi sa te lauzi pe strada sau pe la scoli sa tulburezi linistea cu muzica asta de prost gust in care nu auzi decat ca si-a deschis nu stiu cine o pravalie sau ca.... a castigat la lotto.....si ca are masina noua si nu stiu cate ghiuluri....+ ca au o voce de tot cacatu'.....dar asta nu inseamna ca nu pot fi corupti.. What a Face odata ce asculta 3 piese Metallica sau Maiden... o sa uite total de toate celelalte genuri de muzica si isi vor da seama ca cheers HEAVY METALL RULZZ cheers Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 10:08 pm

CONTRA manele.............e clar.....cum se nu incepi sa te saturi d ei.....dak iti fac tara d rusine...canta..si spun numa tampenii...nu scot in evidenta decat incultura.....si prostie....oricat d greu accepta ei asta...da asa se numeste prostie....cant incep sa puna p strada p telefon sa cante nush c tigan despre cat e el d bashtan si mai stiu yo c...si ideea e defapt sa se laude cu telefonul...acesta fiind scopul propriu-zis...sa se dea mari.....si sa deranjeze p restu...sai faca fitosi k nu asc manel...cand defapt ei sunt fitosi....si sa......gata nu ma vreau sa ma gandesc.....yo sper totusi ca macar cu timpul se vor regasii si isi vor d seama d greseli
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 4:30 pm

^mhm cam greu sa-si dea seama de greselile lor...sunt prosti pur si simplu, n-o sa inteleaga niciodata ca manelele sunt de toata jena.
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:29 pm

de ce tocmai manele....exista zeci genuri de muzica din care romanii sa aleaga...ORICE in afara de manele...daca nu ar fi existat manelele nu ar fi existat nici atatia dobitoci in Romania...nici nu s'ar fi comportat ca niste tigani...plini de giuluri si lanturi groase de aur..cate 3 inele minim pe deget..acuma la manelari e la moda wrestlingul....sa poarte tricouri cu john cena si altii...vai dar ce tampenie.daca ar avea mai multa minte si personalitate toti manelarii..nu ar face kkturi dinastea...parerea mea este ca manelele sunt facute de si pentru oameni slabi de inger..precum spuneam si lipsiti de personalitate.in loc sa scada numarul lor,creste Sad(


Ultima editare efectuata de catre in Lun Aug 27, 2007 1:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:56 am

vai mi-ati adus aminte de un cocalar pe care l-am vazut acu cateva zile..omg affraid affraid ...avea niste adidasi de bazar(verde cu alb. da un verde dinala fosforescent de te dureau ochii...), niste blugi fff stramti pe fund si un tricou dinala negru, mulat si cu scris auriu pe el. si partea cea mai naspa era lantu de aur gros de 2 degete(aur..yeah right..ma rog wannabe gold Laughing ). not to mention kilele lui in plus. bine, normal ca lui i se parea ca e "facut" scratch Laughing Laughing
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: vai nu pot sa cred   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:59 am

cred ca l-am vazut si eu .. de am ras cu un prieten de el vreo junmate de ora ... avea pantalonii atat de stramti parca era femeie .. sau poate era altu ..

si zice prietenu meu ... bha sami bag .. daca nu as fi vazut ca e baiat as fi zis ce buna e asta ...

Deci avea pantalonii asa mulati pe el ... :O ,.... Shocked scratch fuck off
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 12:55 pm

^vai da..si avea si un fund asa mai...grasut Laughing
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: in legatura cyu ceva   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 1:39 pm

fericirea costa
fericirea costa timp ....

Very Happy .... nu mai stiam ce sa scriu Smile)
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 4:04 pm

vai deea...miai amintit d unu ...cand mergem l caffe.....acolo p l casa d cultura...cu niste blugi d crapau p el...mai ti minte....era omg omg omg//Smile)))))
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 1:06 pm

Hanne... a scris:
vai deea...miai amintit d unu ...cand mergem l caffe.....acolo p l casa d cultura...cu niste blugi d crapau p el...mai ti minte....era omg omg omg//Smile)))))
aaa da Laughing
da cred ca era cam gay...nush, asa parea...nu neaparat din cauza pantalonilor
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 1:08 pm

poate era....nush.......
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: eee na   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 9:46 pm

EMO GAY guys Suspect Smile tricouri roz ... hmmm mergeti in italia ca e aproape si e si legalizata chestia cu gay guys Smile ia sa vedeti ca toti cu tricouri roz se cam tin de mana.
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 12:53 pm

eh am vazut specimene cu tricouri roz si pe la noi Laughing
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:44 pm

pai....daca ar avea minte..they'd look at themselfes and go...what the fuck?!..chiar asa...cum sa poarte baietii tricou roz cyclops ..ca fetitele...the world is upside down Neutral
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:47 pm

Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spuneti-va Parerea Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va Parerea   Spuneti-va Parerea Icon_minitime

Sus In jos
 
Spuneti-va Parerea
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: PRO si CONTRA  :: PRO sau CONTRA Manele ???-
Mergi direct la: