Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sunt la tot pasul..S.O.S

In jos 
+2
Hanne...
Noemi
6 participan?i
AutorMesaj
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 10:50 pm

sunt la tot pasul...din minut in minut vezi cate un manelar in tricou roz cu fite...care se dau mari destepti..si cand ii auzi..:"huo roackeri" sau "uite'i si pe astia" de parca am fi noi jigodiile lol! ...oricum tot ce tine de manea SUCKS and stinks pig pffff....si cand auzi noaptea pe la 2-3 cand ti somnu mai drag..o manea data la maxim...mie una imi vine sa sparg tot Evil or Very Mad


Ultima editare efectuata de catre in Lun Aug 27, 2007 2:21 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 10:23 pm

asa e noemi....dar si in timpul zilei....cand in tot blocul rasuna manenlele cu toata forta...imi vine sami dau cu pau d pereti....dar na,....asta e romania......d multe ori iam auzit sa spuna k suntem roackeri borati si jegosi si chestii din astea...lucruri d care sincer nam saturat.....
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 12:28 pm

si cel mai rau e ca la mine in bloc sunt numai manelisti...bine, cateva exceptii. in rest numai manele rasuna din fiecare scara Laughing
Sus In jos
noldy
3STAR MEMBER
3STAR MEMBER
noldy


Numarul mesajelor : 3
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 12:25 pm

prietenul meu cel mai bun....a devenit peste noapte manelist.Este un lucru trist,incerc sa ii spun de fiecare data ca face o mare prostie...si el imi raspunde..:"pai daca toti asculta manele,,,si in strainatate se asculta manele!"............Persoanele usor influentabile asculta manele..[parerea mea]...cele fara personalitate..toti ratatii!!!!!!!!!.....acelasi ritm,aceleasi versuri...alta voce...:salam,parizer,susan,mac,piper.....frateeeee macar gasiti-va niste nume k lumea de scena..nu idiotenii dinastea! manelele ar trebui interzise prin lege si gata! punct
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 3:55 pm

ma noldy e cumva fostu meu coleg? si actualu tau coleg? Wink)
mda pai unii asculta manele fiindca e cul...dupa parerea lor:))
"da ce măă tu ce asculti la un party?numa' pă manele se danseaza misto, nu te poti distra pe alta muzica la petreceri"...daca as primi cate un banut pt fiecare data cand am auzit asta..as fi bogata:))
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 4:24 pm

noldy....schibati si u avataru k e prea mare...si strica formatu forumului...

da deea asa.......am face avere.....
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:03 pm

dar cine spune ca la party trebuie neaparat sa dansezi ca sa te distrezi...poti face o gramada de lucruri mult mai interesante la un party decat sa dansezi...daaa...si majoritatea manelarilor mai spun...."da ce tu la bairam asculti rock si dai din cap...nici nu poti sa dansezi pe rock,nu poti sa te distrezi",nici nu trebe sa dansezi pe rock..si la petreceri poti asculta orice altceva in afara de manele...house,techno,dance,disco etc..totusi...parerea mea este ca pe manele nu se danseaza,ci se da din "dotari"..intelegeti ce vreau sa spun.... lol! .aaa si am mai observat o chestie...toti manelarii cand merg la partyuri se gandesc "bai o sa ma imbat..mort si o sa prind o bunatate.." si mai continua.....wtf...si ce castigi daca te imbeti? Suspect
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:50 pm

f*ck...mi'am amintit...incepe scoala=incepe infernul Sad .deci....sa va spun ca la mine in clasa e plin de manelari...plin de ei....nu stiu daca sunt 5 persoane care sa nu asculte manele...o sa fie iara "pe sistem nervos" lol! si o sa rasune manelele in clasa in fiecare pauza....pe telefoanele lor "super-inteligente"...si sa va mai spun o chestie care m'a iritat rau de tot.deci...avem in clase boxe la care se pune muzica DE CALITATE..si intr'o saptamana s'a pus incontinuu rock...heavy metal...stuff....si baietii s'au suparat si au taiat cablul de la boxe ca sa le lege la mp3...sa puna muzica de'a lor-manele-evident.imi venea sa imi dau cu capu de pereti...cand era pauza eu nu eram de gasit in clasa Very Happy...de la un timp am inceput sa imi iau mp3'ul la mine...ii dadeam drumu si nu mai aveam treaba cu prostia din clasa. bounce ...deci..chiar acuma aud cum rasuna manelele dintr'un bloc de pe langa mine..si striga manelarii "lumeeee"...noroc ca am termopane.SA TRAIASCA! lol!


Ultima editare efectuata de catre in Mar Aug 28, 2007 12:25 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: sau mai bn   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 10:01 pm

Noemi a scris:
dar cine spune ca la party trebuie neaparat sa dansezi ca sa te distrezi...poti face o gramada de lucruri mult mai interesante la un party decat sa dansezi...daaa...si majoritatea manelarilor mai spun...."da ce tu la bairam asculti rock si dai din cap...nici nu poti sa dansezi pe rock,nu poti sa te distrezi",nici nu trebe sa dansezi pe rock..si la petreceri poti asculta orice altceva in afara de manele...house,techno,dance,disco etc..totusi...parerea mea este ca pe manele nu se danseaza,ci se da din "dotari"..intelegeti ce vreau sa spun.... lol! .aaa si am mai observat o chestie...toti manelarii cand merg la partyuri se gandesc "bai o sa ma imbat..mort si o sa prind o bunatate.." si mai continua.....wtf...si ce castigi daca te imbeti? Suspect

Mai bn dansezi pe alta muzica ... e atat de simplu ... dar aici e problema ca nu toata lumea stie dansuri de societate .... recunosc nici eu ... Smile nu stiu nu ma intereseaza .. deci nu dansez si nu ma deranjeaza .... in schimb cei care cred ca la party trebe sa dansezi .. sa puna mana sa invete inainte .... ca dansul pe manele nu exista .... exista dansul din buric .. dar ala e dans exotic ... si daca vreti sa vedeti dans adevarat de genu ala ... nu aveti decat sa mergeti in filipine .... si manelarilo de le place imitatia de cacat dansul din buric de pe la noi ... ala facut de tiganci scarboase pe care nu prea le ajuta fatza si decat sa te uiti la ele mai bn pleci .. parerea mea ... oamenii care agreeaza ce e mai sus ... a emigreze .. si sa nu mai treaca prin romania ... ca nimeni nu le duce dorul ... ba mai mult sa isi ia si familile .... chiar sa nu aiba cine sa le simta lipsa .... poate atunci o sa reusim sa ajungem si noi la nivelul tarilor civilizate din europa a carei membra suntem fara drept.
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 2:12 pm

eu stiu dansuri de societate....si chiar imi plac....care e problema...mult mai bn decat sa "dansezi" pe manele. Very Happy
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 4:07 pm

da poti sa dansezi normal...adik na p aproape orice...in afr d manele...inc nam invatat stilu ala cu......dat din c ai mai frumos...si nici nu vreau...Smile)
Sus In jos
BlackFox
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
BlackFox


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Locatia : Resita
Data de inscriere : 15/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 4:39 pm

Oooo da Noemi... incepe scoala.... mai nasol la mine la scoala e faptul ca... nu sunt prea multi rockeri... punkeri etc. adica eu nu mai cunosc pe nimeni... cel putin din clasele a 8 a eu sunt singura Suspect confused dupa cum spuneam..... la ora 2 noaptea se auzeau manele la maxim ..... imi venea sa arunc cu pungi cu apa pe geam .. hehe ca sunt buna la asta What a Face cred ca se stie Very Happy trebuie sa iau masuri extreme... merge sa arunc si cu cartofi.... deci nu ma pot abtine.. ma uit la un alt fenomen asemanator cu manelele : OANA ZAVORANU-deci femeia asta e tampita... incepe ea sa isi bata joc de Carcotashi.. singura emisiune de pana acum care are aceeasi parere ca noi despre manele What a Face
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 4:41 pm

dap...nush c are cu ei...Neutral
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 9:54 pm

s'o fi saturat buzuka sa fie batjocorita de carcotasi Laughing ....si a inceput si ea....dar nu prea ii iese.respect pentru carcotasi king
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 1:29 pm

pe mine ma amuza emisiunea aia a ei..cum o cheama?de pe romantica, euforia, nush exact. deci vaai...si cum se imbraca... affraid lol!
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 1:43 pm

p romantica.....si yo ma uit cateodat noaptea cand nam c face...moama cat rad...l cate e d inteligenta...si cat d frumoasa e ..Smile)
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:53 pm

sincer....eu prefer sa nu ma uit la emisiunea lui aia....ca sincer o sa ma enervez...aiurea...asa ca...mai bn...not interested..oricum e o proasta zavoranca aia Laughing
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 5:08 pm

pai faci bine ca nu te uiti..ti s-ar intoarce stomacu pe dos imediat Laughing mai ales cand vezi cum e imbracata...doamne affraid
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 6:12 pm

da,,,...k ei i se pare k e siecsi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunt la tot pasul..S.O.S Empty
MesajSubiect: Re: Sunt la tot pasul..S.O.S   Sunt la tot pasul..S.O.S Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunt la tot pasul..S.O.S
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt total antimanele!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!! :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!!-
Mergi direct la: