Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Jos MANELELE !

In jos 
+3
Hanne...
Byby
roller
7 participan?i
AutorMesaj
roller
2STAR MEMBER
2STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 26/05/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 10:21 am

Manele exprima incultura...adik..hey..ce ii asa fain sa auzi nijte tzigani cum sa plang k siau luat tzeapa.....sau cum isi descriu fanteziile ...?/Smile scratch ROCK ON ! cheers
Sus In jos
Byby
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 18/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 4:26 am

mda.....incultura lor ne alimenteaza ura.....intr'o oarecare masura.......
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 10:10 pm

pai dak peste tot te fac d rusine....e normal......sa ajungi se nu ai sentimente f pt ei...ca sa nu spun altfel
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Romania....   Jos MANELELE ! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 11:01 pm

ROMANIA E UN CACAT DE TARA

Romania este o tara frumoasa ... dar in rest este un dezastru .. si in mare parte acest lucru se datoreaza tiganilor , mentalitatii si educatiei de orice gen ... chiar si muzica pt ca in momentul in care asc muzica cu bani femei sex baututra si bastani ... si mai mult de atat iti si place ,... e clar ca esti o mizerie de om.

Partea cu tiganii .... sincer nu toti sunt oameni infecti care ne face de rusine ... nu vreau sa se spuna ca am inclinatii rasiste .. dar se vede clar ... dc au englezii spre exemplu atata ura pe noi .... ia sa va uitati ... din cauza imigrantilor .. in mare parte tigani .

Ehe dar de ar fi numa ei .. dar nu e asa .... multe alte tari din europa au probleme cu romanii ... considerand ca nu sunt bn veniti in tara lor ... si acest lucru .. ia ghiciti ... exact din cauza tiganilor de pe strazi care ziua cersesc si noaptea fura ... si sunt din romania .... TRIST ... sa fi bagat in aceiasi oala cu oameni cu o cultura joasa .. care stiu decat sa fure sa cerseasca si singurul lor acoperis e un cort din gunoaie ..
Ca mi-am amintit .. nici italienii nu prea agreeaza romanii .... si ia ghiciti dc ... pt ca ... pe strazile din Roma ... important obiectiv turistic ... e plin de tigani ... asta este .. si cu toate astea nu sunt rasist ... uni tigani sunt oameni muncitori care isi vad de treaba lor vreau sa spun asta ... insa ... prea putini sunt asa din pacate!

Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 11:36 pm

Admin a scris:
ROMANIA E UN CACAT DE TARA

Romania este o tara frumoasa ... dar in rest este un dezastru .. si in mare parte acest lucru se datoreaza tiganilor , mentalitatii si educatiei de orice gen ... chiar si muzica pt ca in momentul in care asc muzica cu bani femei sex baututra si bastani ... si mai mult de atat iti si place ,... e clar ca esti o mizerie de om.

Partea cu tiganii .... sincer nu toti sunt oameni infecti care ne face de rusine ... nu vreau sa se spuna ca am inclinatii rasiste .. dar se vede clar ... dc au englezii spre exemplu atata ura pe noi .... ia sa va uitati ... din cauza emigrantilor .. in mare parte tigani .

Ehe dar de ar fi numa ei .. dar nu e asa .... multe alte tari din europa au probleme cu romanii ... considerand ca nu sunt bn veniti in tara lor ... si acest lucru .. ia ghiciti ... exact din cauza tiganilor de pe strazi care ziua cersesc si noaptea fura ... si sunt din romania .... TRIST ... sa fi bagat in aceiasi oala cu oameni cu o cultura joasa .. care stiu decat sa fure sa cerseasca si singurul lor acoperis e un cort din gunoaie ..
Ca mi-am amintit .. nici italienii nu prea agreeaza romanii .... si ia ghiciti dc ... pt ca ... pe strazile din Roma ... important obiectiv turistic e plin de tigani ... asta este .. si cu toate astea nu sunt rasist ... uni tigani sunt oameni muncitori care isi vad de treaba lor ... insa ... prea putini sunt asa


ai perfecta dreptate......mai stii ca ajungem sa fim batjocoriti de tot restul lumii..?sa nu putem merge (sau mai bn zis sa nu doresti sa mergi) niciunde in afara Romaniei pentru ca o sa fim considerati niste jegosi care au venit sa fure(nu ca nu suntem considerati deja,dar nu peste tot)...si mai si vor tiganii ca limba lor sa fie recunoscuta ca limba oficiala la Bruxelles si sa abia toate drepturile...acte....nu sunt deloc de acord cu chestiile astea...nu inteleg cum pot avea niste oameni care cauta in gunoaie si dorm sub cerul liber...mai si fura..cersesc,atatea pretentii.bun ca mai sunt si altfel de tigani,civilizati,cum spuneai;..."clasa muncitoare",insa sunt fffff putini...ca acul in carul cu fan.
Sus In jos
BlackFox
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
BlackFox


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Locatia : Resita
Data de inscriere : 15/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 3:21 pm

Nici nu mai stiu ce sa zic... pentru ca mi'am cam spus parerea in primul mesaj rabbit Oricum.... nu mai suport.... nici macar seara la ora 2 nu ma pot linisti... inteleg ca asculti manele dar nu dispera toata lumea... si nu inteleg ce e frumos in a asculta o manea la maxim? pentru ca versurile nu au un mesaj clar, care sa exprime ceva real... daca ar fi ceva real.... gutza cu fatza de maimuta ar fi Casanova..... lol! dar el e doar un rrom care nu stie sa se exprime ..... manca-tz-ash! lol!
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 3:49 pm

ba da...ei vb ...d bani...masini....gajici...si d'astea.....zik iti alina sufletu...omg...dak asa ceva asc ca sati aline sufletu....//e grav No affraid
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: aaaaaaa   Jos MANELELE ! Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 12:06 am

BlackFox!!! vedeti voi din cauza noastra ,a romanilor , ,cu toate k revolutia a avut un impact "naucitor" asupra tarii , , ..din cauza noastra s-a ajuns la manelizarea tarii...am ajuns sa fim tratati ., numiti tigani in strainatate ..din cauza cui?! ..va spun eu : din cauza noastra pt k le-am permis boraturilor alora sa-si aloce niste drepturi pe care nu le merita ,. .. DC TREBUIE SA-I NUMIM RROMI...PT K ASA NE-AU IMPUS EI????? NUNU ..EU INTOTDEAUNA II VOI NUMI TIGANI...PT K ASTA SUNT...UITE UN PARADOX: DC INTRE EI SE NUMESC TIGANI DAR ASTEAPTA DE LA NOI SA-I NUMIM RROMI??!!!..ESTE prostia noastra sa-i numim asa!!!! lol! ..uite un ex: in Italia aia nu pot sta cu geamurile deschise la semafor k imd sare tiganu` cu mana intinsa : "da-mi nene un euro..da-mi nene pe naiba..." .si dk ii dai mai putin ti arunca boratu` in fata!! Oricum in Spania, Italia ..CUVANTUL ROMAN=RROM... chestia asta chiar se intampla ..stiu de la niste rude Very Happy..oricum iDEEA principala e k nu mai trebuie sa-i numim RRomi Ci TIGANI _si_BORATI!!! lol! Aku iti dai seama k as putea sa scriu fara incetare dar nu mai conteaza...

_____________________________

LUPTA CONTINUA!!! SUSTINETI CAMPANIA ANTI`MANELE SI ajutati la inlaturarea PROSTIEI!!!! bounce lol!
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: aaaaaaa   Jos MANELELE ! Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 12:19 am

Noemi!!! niciodata sa mai zici k Romania este o tara de kkt!!!! Militezi impotriva prostiei da nu impotriva propriei tari!!!....si dc zic eu asta: ia pune-ti mintea la contributie si gandeste-te la istoria tarii noastre!!! eu zIc k este de invidiat .... Eu zic de asemenea k suntem cea mai bogata tara d.p.d.v. al resurselor naturale ..de orice fel....Inteleg sa urasti prostia ,..tiganii..etc/./. Dar NICIODATA SA NU MAI ZICI K ITI URASTI ISTORIA.,TARA ETC... este ca si cum le-ai zice tiganilor cam asa: BA nu ma mai intereseaza de Romania..sa-mi bag ceva in ea..Luati-o vOI..asa ceva nu se Poate!!!

_______________________

http://yo_green-day.ablog.ro ... SUNT XENOFOB =RASIST ETC ETC~~~~ lol! bounce lol!
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: aaaaa   Jos MANELELE ! Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 12:22 am

aku am vzt k adm a scris chestia aia, dar nu conteaza ...ideea ramane aceeasi!! lol! https://i.servimg.com/u/f16/11/48/51/45/a110.jpg
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 8:51 am

scorpions_71 a scris:
Noemi!!! niciodata sa mai zici k Romania este o tara de kkt!!!! Militezi impotriva prostiei da nu impotriva propriei tari!!!....si dc zic eu asta: ia pune-ti mintea la contributie si gandeste-te la istoria tarii noastre!!! eu zIc k este de invidiat .... Eu zic de asemenea k suntem cea mai bogata tara d.p.d.v. al resurselor naturale ..de orice fel....Inteleg sa urasti prostia ,..tiganii..etc/./. Dar NICIODATA SA NU MAI ZICI K ITI URASTI ISTORIA.,TARA ETC... este ca si cum le-ai zice tiganilor cam asa: BA nu ma mai intereseaza de Romania..sa-mi bag ceva in ea..Luati-o vOI..asa ceva nu se Poate!!!

_______________________

http://yo_green-day.ablog.ro ... SUNT XENOFOB =RASIST ETC ETC~~~~ lol! bounce lol!

Cand am spus ca Romania este o tara de kkt...ma refeream la oamenii din tara...si la prostia lor..cei care isi bat joc de frumusetea Romaniei,istoria ei..etc.si NU am spus ca imi urasc istoria..din contra..imi place.si nici nu imi urasc tara...urasc prostia care a cuprins intreaga tara,urasc tiganii,ii urasc pe cei care ne fac tara de rusine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jos MANELELE ! Empty
MesajSubiect: Re: Jos MANELELE !   Jos MANELELE ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Jos MANELELE !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: PRO si CONTRA  :: PRO sau CONTRA Manele ???-
Mergi direct la: