Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 azi 24.01.2008 o alta problema cu oameni de cacat ....

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
bucluc
1STAR MEMBER
1STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/01/2008

azi 24.01.2008  o alta  problema cu oameni de cacat .... Empty
MesajSubiect: azi 24.01.2008 o alta problema cu oameni de cacat ....   azi 24.01.2008  o alta  problema cu oameni de cacat .... Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 6:58 pm

azi am plecat de acasa pe role sa ma plimb putintel ,ajung prin centru cautand o anume banca si nu gasesc ,ma hotarsc sa plec pana in govandarii Smile sa ma dau cata prin parcul acela special amenajat pt chinderi ,plec din centru si o iau pe linia de tranvai pana in govandarii...acolo unde se face legatura cu cealalta lume adica mociurul asteptau 3 cacati unu cu telefonu cu muzica specifica unui cacat stau se uita la mine credeam ca ma admira ... cand ajung aproape de indivizi doi dintre ei se fac ca dau cu piciorul in mine eu ma feresc si ma dezechilibrez si pun o mana pe jos ...ma uit ce sa intamplat ca in acelas timp o masina clacsonase ,acum de ce clacasonase nu mai stiu nu cred ca sa imi ia mie apararea doar ca il incurcam pe alt cacat in trafic ,nu conteaza stau mutin ma uit la ei si radeau asa copios nu intelegeam am zambit i-am salutat la care unu din ei urat foc citez "haha ha hai baiatu ca nai nimic dure "in momentul acela imi doream sa am papuci in loc de role poate i gajbeam acum nustiu sigur
Am vazut ca una din indatoriirile acestei pagini este sa ne schimbam si noi si sa nu fim indiferenti si sa i ajutam pe cacati sa fie oameni ca si noi ...sincer oameni astia nu cred ca mai au vreo sansa de scapare decat ceanura sunt putin cam rasis acum dar ma gandeam pe drum catre govandar daca dadea o masina peste mine???

ok cam aatat pe ziua de azi ceau ceau
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

azi 24.01.2008  o alta  problema cu oameni de cacat .... Empty
MesajSubiect: Re: azi 24.01.2008 o alta problema cu oameni de cacat ....   azi 24.01.2008  o alta  problema cu oameni de cacat .... Icon_minitimeMier Ian 30, 2008 4:46 pm

naspa faza...ce sa zic..get used to it..ocoleste'i.asta'i singura solutie Sad ..ca de ei..nu cred ca o sa scapam Evil or Very Mad
Sus In jos
 
azi 24.01.2008 o alta problema cu oameni de cacat ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!! :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!!-
Mergi direct la: