Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 8) Intalnire cu un manelist

In jos 
+2
Admin
pavaroti
6 participan?i
AutorMesaj
pavaroti
1STAR MEMBER
1STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 10:24 pm

Cool Eram la Festivalul de Jazz de la Gărâna, anul acesta, și plimbându-mă pe șosea la un moment trece pe lângă mine un automobil metalizat din a cărui instalație de sonorizare se auzea tânguindu-se o manea, l-am privit foarte mirat și am observat că tot așa îl priveau și alți din zonă, nu am reușit să înțeleg de ce a făcut deplasarea până în vârful muntelui să se streseze cu muzică atât de diferită față de ceea ce ascultă în mod normal, dar probabil că i s-a părut de "bon-ton" să se arate la evenimentul cultural... Cool ulterior am descoperit că mulți dintre cei "cazați" la corturi au preferat muzica de acasă decât ceea oferită de festival... scratch
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Hmmm ... E ceva normal   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMier Aug 15, 2007 12:20 pm

Omu ala ... manelarul ... ca toti ceilalti se crede cel mai tare din parcare ... si in consecinta lui cred ca i sa parut perfect normal sa treaca pe acolo ... ca sa va arate voua .. "fraierilor" avand in vedere ca asa considera pe toata lumea ,vroia sa va arate voua .. "muzica adevarata" in opinia lui.

Oricum mentaltatea lor ... nu o va schimba nimeni dar exista multi oameni indiferenti in fata acestei situatii si lipsei de cultura din romania ... acei oameni sunt cred eu cei care trebuie sa intre in organizatie ..... si sa nu ii mai priveasca pe ei manelarii cu indiferenta si sa ii priveasca ca pe niste nimicuri ce sunt ... astfel nu se vor simti prea bn cu siguranta nu vor mai simti ca si cum ar fi cei mai tari din parcare .
Pana la urma problema nu e muzica pe care o asculta este mai degraba comportamentul lor infect de-a dreptul.Exclamation
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Byby
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 18/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 4:18 am

eh......de'ar fii doar atat......fiecare are dreptul sa asculte ce vrea.....dar nu au nici un drept sa faca mijto sau sa isi bata joc de alte persoane doar ca lor li se pare ca sunt superiori........
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 10:26 pm

da ....asa e...si yo am observat asta ...anul acest l festval l jazz...am vazut poate d mai multe ori masini d fite....din care s mai auzeau si manele...si mi sa parut jignitor...adik dak pan aici sa ajuns cu manelele......e grav
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 12:25 pm

la garana n-am observat nici o masina cu manele...da-n schimb la raul alb au fost niste manelisti intr-o masina rosie, care ieseau pe geam cu manelele la maxim si strigau ceva de genu "roacariloooor", dupa aia radeau zgomotos. dupa cateva ture pe la festival s-au hotarat in sfarsit sa plece. aia chiar erau batuti in cap??? Rolling Eyes
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 1:31 pm

deea....si l jazz au fo......am vazut vreo 3 masini.......nai vazut??>..
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 3:57 pm

Hanne... a scris:
deea....si l jazz au fo......am vazut vreo 3 masini.......nai vazut??>..
neaaah Smile)
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 2:15 pm

a fost fain la festivale?..Smile
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 2:19 pm

in afara de faptul ca si'au facut aparitia "domnii" manelari....
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 4:06 pm

da ...a fo super tare...Smile)...ntz ....lovely......chiar super....
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 9:02 am

eu nu am putut sa merg si mi ciuda Sad ......
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 1:25 pm

lasa ca ai timp anu viitor Smile
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:55 pm

yup yup...abia astept Very Happy
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 5:06 pm

:-< eu as fi vrut sa merg la peninsula..sau in vama...
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 6:13 pm

aaaaaaaa............vaaammmmaaa...ppeeenniinnssuulla....
Sus In jos
Continut sponsorizat





8) Intalnire cu un manelist Empty
MesajSubiect: Re: 8) Intalnire cu un manelist   8) Intalnire cu un manelist Icon_minitime

Sus In jos
 
8) Intalnire cu un manelist
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!! :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!!-
Mergi direct la: