Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 contra manele

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
DaLLk0
3STAR MEMBER
3STAR MEMBER



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 14/09/2007

contra manele Empty
MesajSubiect: contra manele   contra manele Icon_minitimeSam Sept 15, 2007 12:58 am

F^%K Manelele muzika asta prosteste lumea,e ca si wrestling-ul la americani...aku suntem bombardati de emisiuni;muzika proasta si inculte...eu sunt rapper si aici este vorba injuraturi,rasism,bani,femei etc,etc...dar cand este vb de manele este o alta mankare de peste.In lumea manelistilor,toti manelari(guta,florin parizer ala,si alti) sunt vazuti un fel de zei(d-mnezeu al manelarilor)...ce fak ei tre sa faka si oameni d rand(sa arunce cu bani in stanga in dreapta(bani kre nu ii au majoritatea si se pun la furat),sa aiba femei si sa se creada"jmekeri"ei sunt cei mai tari din romania)...[maimuta imita omu],sunt nijte maimute kre ii imita p "zei lor"..k altceva nu leam putea spune acestor oameni..nam nik personal cu acesti oameni dar am cu muzika lor este inkulta si fara sens..in toata melodia canta despre k o parasita nevasta,sau k ia murit kainele:(am auzit despre o asemenea manea)..plm..de greseli gramaticale sa nu vb...am vaz o mane cu titlul"sunt bomba nucleara"...deci las titlul sa vb de la sine k eu nam cuv..am tras concluzia k maneaua nu e muzika e o forma de cultura de inculti prosteste romania si aku sa extins si in europa(in spania de exemplu:manelari siau luat cu ei si muzika lor d kkat)...PEACE...
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

contra manele Empty
MesajSubiect: Re: contra manele   contra manele Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 4:27 pm

apropo de versuri idioate..e una care suna ceva de genu "misca bine funduletu, hai sa facem trenuletu" Laughing
Sus In jos
 
contra manele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» contra manele....
» Distractie fara manele
» Virusul anti-manele v.2.1 disponibil
» Chestionar pt. virusul anti-manele
» Versiunea 2.2 a virusului anti-manele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: PRO si CONTRA  :: PRO sau CONTRA Manele ???-
Mergi direct la: