Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)

In jos 
+6
Hanne...
Byby
cojocaru
scorpions_71
Noemi
namelesspunk
10 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeMar Aug 14, 2007 11:22 pm

Mda... Ce pot sa spun... Eu cred k Resita e sortita pierderii in muzica d proasta calitate (maneaua, evident) dak o pot numi muzica... Anywho, referitor la o intamplare cu un cocalar Laughing Cum ma intorceam de la scoala, cu prietenii, am fost observati d o "trupa" de "jmecheri" care "nu are ce face decat sa se ieie de roacheri" cica... Nu stiu de unde le venise ideea, pt k in ziua aia, nu purtam nimic negru sau cva sa aduca a rocker, punkist sau orice altceva... eram... eu, si pretenii mei erau.... ei... E adevarat, am fost imbracat mai larg. Dar, oricum daca nu te imbraci stramt si in culori tzipatoare, de ex: blugi stramtzi galbeni cu buzunare cusute albastre, ciucate tzuguiate albe, si un tricou stramt roz sau alb (acum de preferinta negr, stramt cu tribale pe un umar sau cu scris cu sclipici pe spate "ITALIAN GIGOLO" sau "COR72Z"), nu esti de-al lor, deci esti roacher.... Nu? Pai ce draq... K asa e misto, sa este imbracatzi la moda... Si dupa cum spuneam, s-au legat d noi, fara sa spunem nimic... Sa vezi si tu idiotenie si ganduri retarde... Suspect Si sa nu le dai in cap cu cva... Tare cred ca o sa se formeze "Mana de fier" si aici, in Resita... Deja nu se mai poate... Evil or Very Mad
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 16, 2007 2:34 pm

intradevar...nu numai Resita ci intreaga Romanie este sortita pierderii in muzica de proasta calitate...manelele in primul rand...iar intamplari cu manelari,aproape in fiecare zi se iau de mine si prietenii mei....intr'o seara mergeam cu ai mei pe strada,aveam un tricou cu metallica pe mine.trecem pe langa un grup de specimene si se aud dintr'o data sunete parca scoase de niste animale si strigau satana dupa mine ..bineinteles ca unii dintre ei aveau tricou roz pantaloni stramti si creste...altii tricou cu gigolo latino..pantaloni cu cusaturi,embleme etc..wtf..... chiar asa de rau le functioneaza creierasul...daca il au si pe ala What a Face lol!
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: mda.::.   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 16, 2007 11:33 pm

eU sunt scarbit pana peste cap de tot ceea ce inseamna manea...la cat am injurat si i-am spurcat ..akm sunt impasibil (cel putin in acest moment ...oboseala). Sper k nu ve-ti sterge msg meu..voi incerca sa fiu cat mai politicos cand injur:D." Oricum FUCK guta= bot de maimuta.,. FUCK prostia ce ne-a cuprins tara imd dupa revolutie,., de mai traia Antonescu ..cu siguranta nu mai existau tiganii...sunt rasist =xenofob sau cum vrei sa ma numesti...AM BOALA PE CIORILE DIN rOmania...Motivul ptr care am aceasta repulsie fata de acesti ..nici nush cum sa ii numesc...: este foarte simplu.: si anume ma dispera..ma omoara cu zilele...sunt peste tot....se inmultesc mai rau decat cainii...sincer i-as duce undeva, de exemplu- in Bucegi, la peste 2000m .,.,si i-as extermina akol pe toti...muhahaha...sa-i ia drAcu k ne-au facut tara de rusine...ei si homosexualii ....dk mergi intr-o tara straina,., aia te numesc cioara ..si "te iau la bani marunti".Efectiv nu se mai poate ...bv administrator .pt initiativa...dar iti spun k degeaba vb noi aci..fenomenul este raspandit "everywhere"....trebuie actionat in forta ...VORBA BUNA nu mai este valabila....nu vedeti isi bat joc de noi niste tigani nenorociti...vreau sa fie clar k nu am nimic cu negrii (din Africa de ex)...doar cu ciorile noastre..din curtea noastra....,..Sunt pur si simplu iritat ...dk vreau sa ma plimb si io., ca un adolescent obisnuit ,pe strada, este imposibil ca la fiecare 2m sa nu intalnesc "un preten"..un borat .....ti frica d-le sa te mai plimbi prin oras...EXISTA cartiere de ex la mine in orasul meu >=numit si ORASUL LUMINII de catre mine..desigur=< ` cartiere in care ti pur si simplu frica sa intri fie ziua ..fie noapte..pt k nush cu ce te trezesti in cap..plin de tigani..de manelisti...de PROSTIE IMACULATA.,..cica "Cioara Alba" :=asa am numit noi cartierul cel mai dotat!@!@!@!!..In fine stiu k scriu pe degeaba pt k oricum vezi tampiti ...chiar si copii de 10-11 ani.,cu telefoanele in maini plimbandu-se pe strazi si -nu ascultand ci poluand Mediul cu o imensa POLUARE FONICA-...Am scris destule si pe saiturile mele .,.,.,,.,despre Oligofrenia imprastiata de asa zisii muzicanti...stiu k nu are rost da sper..deci sper ``speranta nu moare niciodata`` =Pasarea Pheonix este dovada=< k intr-o buna zi va scrie pe ecranul tembelizorului fix asa OOOOHH MY GOOOD ""RIP MANELE"" ...."mi-a parut bine" ..oricum sper ca msg sa nu-mi fie sters,.. pt k am grait adevarul pur lol! ..no gata k mi somnik(Aerosmith - dream on) si nu in ultimul rand ROCK ON baby bounce ..va spun la toti... Cool Razz
Sus In jos
scorpions_71
DEVELOPER
DEVELOPER
scorpions_71


Numarul mesajelor : 13
Locatia : nu stiu_ ti se pare k ma intereseaza?!!
Data de inscriere : 16/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: mda.::.   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 16, 2007 11:34 pm

eU sunt scarbit pana peste cap de tot ceea ce inseamna manea...la cat am injurat si i-am spurcat ..akm sunt impasibil (cel putin in acest moment ...oboseala). Sper k nu ve-ti sterge msg meu..voi incerca sa fiu cat mai politicos cand injur:D." Oricum FUCK guta= bot de maimuta.,. FUCK prostia ce ne-a cuprins tara imd dupa revolutie,., de mai traia Antonescu ..cu siguranta nu mai existau tiganii...sunt rasist =xenofob sau cum vrei sa ma numesti...AM BOALA PE CIORILE DIN rOmania...Motivul ptr care am aceasta repulsie fata de acesti ..nici nush cum sa ii numesc...: este foarte simplu.: si anume ma dispera..ma omoara cu zilele...sunt peste tot....se inmultesc mai rau decat cainii...sincer i-as duce undeva, de exemplu- in Bucegi, la peste 2000m .,.,si i-as extermina akol pe toti...muhahaha...sa-i ia drAcu k ne-au facut tara de rusine...ei si homosexualii ....dk mergi intr-o tara straina,., aia te numesc cioara ..si "te iau la bani marunti".Efectiv nu se mai poate ...bv administrator .pt initiativa...dar iti spun k degeaba vb noi aci..fenomenul este raspandit "everywhere"....trebuie actionat in forta ...VORBA BUNA nu mai este valabila....nu vedeti isi bat joc de noi niste tigani nenorociti...vreau sa fie clar k nu am nimic cu negrii (din Africa de ex)...doar cu ciorile noastre..din curtea noastra....,..Sunt pur si simplu iritat ...dk vreau sa ma plimb si io., ca un adolescent obisnuit ,pe strada, este imposibil ca la fiecare 2m sa nu intalnesc "un preten"..un borat .....ti frica d-le sa te mai plimbi prin oras...EXISTA cartiere de ex la mine in orasul meu >=numit si ORASUL LUMINII de catre mine..desigur=< ` cartiere in care ti pur si simplu frica sa intri fie ziua ..fie noapte..pt k nush cu ce te trezesti in cap..plin de tigani..de manelisti...de PROSTIE IMACULATA.,..cica "Cioara Alba" :=asa am numit noi cartierul cel mai dotat!@!@!@!!..In fine stiu k scriu pe degeaba pt k oricum vezi tampiti ...chiar si copii de 10-11 ani.,cu telefoanele in maini plimbandu-se pe strazi si -nu ascultand ci poluand Mediul cu o imensa POLUARE FONICA-...Am scris destule si pe saiturile mele .,.,.,,.,despre Oligofrenia imprastiata de asa zisii muzicanti...stiu k nu are rost da sper..deci sper ``speranta nu moare niciodata`` =Pasarea Pheonix este dovada=< k intr-o buna zi va scrie pe ecranul tembelizorului fix asa OOOOHH MY GOOOD ""RIP MANELE"" ...."mi-a parut bine" ..oricum sper ca msg sa nu-mi fie sters,.. pt k am grait adevarul pur lol! ..no gata k mi somnik(Aerosmith - dream on) si nu in ultimul rand ROCK ON baby bounce ..va spun la toti... Cool Razz
Sus In jos
cojocaru
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 08/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: !   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 10:03 pm

scorpions, te vad extrem de iritat de fenomen. Cand iti citeam randurile incercam sa le aplic la realitatea de la mine din oras si mi-am dat seama ca nu se aseamana atat de tare, ceea ce ma face sa fiu oarecum fericit ca se poate si mai rau Sad
anyway, in nici un caz nu-ti pot spune ca nu sunt de acord cu ce cele zise de tine, insa dar atata ura si xenofobie nu isi au locul intr-o singura persoana. (nu este un sfat decat o constare)
PS sa mi zici ce parere ai despre globalizare-pt ca are legatura directa cu xenofobia si daca nu cu romania din prezent, va avea legatura cu cea de peste 30 de ani trust me( yellows are not so far away)
Sus In jos
Byby
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 18/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 4:09 am

hehe.......yo nu sunt roakera.... lol! dar nu am nimik impotriva .......oricum eu una m'am saturat de mincinosi si ipocriti......cand ii auzi vai dar nu sunt manelist....nu ascult manele si cand vezi la status "Guta-4ever" Suspect wtf???????? , dupa care zic ca vai dar o manea nu strica.......nu......e doar inceputul.....in fine.....s'a dus pe apa sambetei cultura noastra, am devenit analfabeti........
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 10:31 pm

cei mai aiurea e cand intrebi p cineva....c asc?...si spune....d toate....si dupaia ajungi acs...intri p mess...si vezi non-stop...guta...salam...si mai stiu yo c.....
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 12:19 pm

mda la faza cu tiganii been there, done that...deja cand ii aud pe strada cu chestii de genu "auzi mah tu esti roacara dinaia?" ii las sa vbeasca singuri. oricum, orice le-ai spune nu le ramane nimic in cap...decat sa iti racesti gura de pomana...
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 3:07 pm

Bine, oricum, dak nu se implia nimeni, no sa se faca nimic, niciodata... o sa stam , si o sa fim "put to sleep" de catre acest fenomen... Si, sincer, nu putem face oamenii sa inteleaga... mai ales specimenele... dak le adresam o vorba, cik "ia uite, vrea roacheru sa vb!" si incep cu injuraturile... Mad trebuie sa se termine odata! nu poate merge omu' pe strada linistit, numa cu frica-n sange... eu sunt pregatit! io si johnny (ma' baseball bat)!!! JUR!!! DE ACUM INFIINTEZ "MANA DE FIER"! Cine vrea sa se alature, sa oprim fenomenu numit "manelizare"! odata pentru intotdeauna!
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 9:39 pm

ai mare dreptate.....nici sa iesi p strada nu poti....k d fiecare dat tre sa te feresti
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeVin Aug 24, 2007 5:09 pm

Pai, nu-i asa? Ce draq, nu poti sa zici, sa faci nimic, k dak esti ochit d vreunu din specimene, n-ai ce face. Sa ripostezi cu forta inapoi, nu-i cea mai buna idee... Trust me... Am patito... Vin dupaia cu toti "jmecherii" si "ciorile" din Catanga, Mociur, sau draq mai stie d unde... Eu mi-am luat bataie d la specimene... Si multi altii... Nu mai merge asa... E prea de tot... Resita o sa ajunga ca un cartier rau famat din NY... GANG-BANGERI peste tot... In cazul nostru: cocalari... Pe bune... Cine vrea sa riposteze, sa posteze p form, sa-mi zica... Evil or Very Mad
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeVin Aug 24, 2007 5:13 pm

Oops... My mistake... M-am referit k nu e bine sa ripostam cu forta singuri, si p timp de zi... Twisted Evil
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeVin Aug 24, 2007 7:34 pm

dar oare de ce toti manelarii....cand nu le convine ceva sar la bataie..si se dau mari bazati ca ei au spate si il rupe in bataie pe cel care se ia de el.....bullshit...m'am saturat pana peste cap de ei....
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeVin Aug 24, 2007 10:41 pm

Ohoooo... m-am si saturat de amenintari. Pana acum ar fi trebuit sa fiu spitalizat d 6 ori, rupt in bataie d 2 ori si calcat in picioare d vreo 4 ori Very Happy . Dar totusi sunt bine Smile) Deocamdata. Cine stie in viitor? Ca doar vb de manelisti... Cine mai stie d c sunt in stare...
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 1:42 pm

Deci m-am crucit ieri =)) Cat d imbecili pot sa fie cocalarii astia, fratee!! Eram ieri prin parcu ala d langa piata, din cntru, si ii aratam lu un prieten o mel d p tel, care s-a nimerit sa fie suie paparude - scandal... Bah, si vin niste specimene (vreo 4) si cica: "Bai, roacare, ia inchide rocu' acuma!" Si cum erau 4, nam avut d ales... Dar m-am crucit knd am auzit ca zicea d suie paparude k ii rock :O . Io si astalalt ne uitam unu la altu cam asa Shocked like, wtf?! AU INCEPUT SA NU MAI DIFERENTIEZE GENURILE INTRE ELE?!
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 2:08 pm

lol! ce idioti is....


Ultima editare efectuata de catre in Lun Aug 27, 2007 11:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 10:11 pm

exact... prostie in stare pura... ma mir... cine draq ii lasa sa umble afara din custi si lese? mai ales ca guvernu si aproba maneaua (ma rog, ii cam doare in pix pe ei, ca deobicei) dar un politician (draqq stie cum il cheama... ) a spus: "e singurul lucru ce este provenit de la noi din tara. Trebuie sa avem cva original cu care sa ne mandrim." La care eu, ma uitandu-ma la TV Shocked wtf... ultimu "lucru" original pe care lam avut a fo ceausescu... and he didn't quite make a good thing out of the country... BUT! All things must have an end (doamnee, sarumana pt cin a inventat zicala asta) Si speram sa vina si endu' la manea... cause punx not dead, ya' mother fuckers! not yet it ain't! lol!
Sus In jos
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 4:26 pm

lasa k p acol stau yo...si de fiecare dat tre sa trec p acol...si sa ascult commenterii din astea....d l maneleri poti sa t astepti l orice
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: dar hanne...referitor la mesajul asta (ce nu te-ai obisnuit)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 5:22 pm

Hanne... a scris:
cei mai aiurea e cand intrebi p cineva....c asc?...si spune....d toate....si dupaia ajungi acs...intri p mess...si vezi non-stop...guta...salam...si mai stiu yo c.....

Omul sau mai bn zis persoana pe care o intrebi ce asculta si nu e in stare sa vina cu un gen anume .. si spune detoate sau o alta replica detoate dar nu rock .... e clar ... eu cel putin nu as mai discuta prea mult cu el pt ca = manelar infect.

Oricum ... oamenii astia zic detoate pt ca df ei nu asculta nimik .
Daca ar asculta ceva ar stii si ei un gen de muzica ... si cum ... manelele nu sunt muzica ... cu atat mai putin sa poata fi numite gen muzical ... cel mai frumos spus manelele pot fi numite ghiveci... dar mai pot gasi mai multe denumiri ... pe care nu le spun ... pt ca tocmai eu am inventat regula cu no bad or obscene words ( adika in traducere libera ... vreau sa se vorbeasca cat de cat decent)(dar daca totusi trebuie sa injurati manelarii si nu va puteti abtine ... atunci .. go on .... insa nu e valabil pt manelari .... daca se gandesc ei sa foloseasca injuraturile lor ca sa isi exprime cu caldura sentimentele fata de noi ... astia care nu stim ce e muzica adevarata lol! si la petreceri mergem si stam pe scaun .... atunci eu le spun cu caldura manelarilor ca o sa le dau cu o fff mare placere un ban de toata frumusetea ... si ca sa fie si mai suparati le sterg si mesajul de pe forum Smile )
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: mistake,,,, namelesspunk.... big mistake!!!!   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 5:28 pm

namelesspunk a scris:
Deci m-am crucit ieri =)) Cat d imbecili pot sa fie cocalarii astia, fratee!! Eram ieri prin parcu ala d langa piata, din cntru, si ii aratam lu un prieten o mel d p tel, care s-a nimerit sa fie suie paparude - scandal... Bah, si vin niste specimene (vreo 4) si cica: "Bai, roacare, ia inchide rocu' acuma!" Si cum erau 4, nam avut d ales... Dar m-am crucit knd am auzit ca zicea d suie paparude k ii rock :O . Io si astalalt ne uitam unu la altu cam asa Shocked like, wtf?! AU INCEPUT SA NU MAI DIFERENTIEZE GENURILE INTRE ELE?!

Deci daca tu speri sau crezi ca astia stiu macar ce e ala gen de muzica .... WRONG ... "ei nu stie" decat de ai lor ... muzicanti Smile) si in opinia lor oricine nu asculta manele e rocker ... de parca nu ar putea fi alceva ... ca nici nu sunt genuri de muzica cu zecile ... nuuuuu ... ... si ce ar fi daca am face noi asa ... hmm .. ia hai sa ne strangem vreo 20 sa facem anarhie Smile)
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 6:01 pm

YESSS!!! FINNALY! EXACTLY WHAT IVE BEEN WAITIN!!! EXACT!!! Hai sa ne plimbam toata organizatia prin centru intro zi si sa f***m peste cap totu!
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 9:13 pm

hell yeah Smile)) ....poate ne trezim pe la sectie Laughing e o idee buna sa ne adunam multi....cand comenteaza vreun manelar ceva,sarim toti pe el..... bounce


Ultima editare efectuata de catre in Lun Aug 27, 2007 11:29 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Numarul mesajelor : 46
Locatia : Undeva prin Resita :)
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: idee ce o am demult ...   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 10:08 pm

namelesspunk a scris:
YESSS!!! FINNALY! EXACTLY WHAT IVE BEEN WAITIN!!! EXACT!!! Hai sa ne plimbam toata organizatia prin centru intro zi si sa f***m peste cap totu!

Dar dc prin centru ... hai toti la rock caffe sau gosser bem o bere de incalzire .. sau 2 sau 3....... depinde cat duce rezervoru ... si ne plimbam prin govandar ca asa trebe ...

Sa vedem ... care e deacord .. mana sus .... Smile suna prea manelar .. deci care e deacord sa spuna bounce
Sus In jos
http://www.antimaneleresita.lx.ro
Hanne...
FULL MEMBER
FULL MEMBER
Hanne...


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Locatia : resita
Data de inscriere : 22/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:05 am

pai pt ei nu exista decat manele....si restu e roac.....Smile)
Sus In jos
deea
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
deea


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Locatia : resita:>
Data de inscriere : 23/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:48 am

^pai n-ai vazut mai hanne la scoala cum sunt astia? s-a bagat niste drum'n'bass si toti cocalarii "huoo ce dracu dă roac mai e si asta??"
ce specimene... affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!! :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!!-
Mergi direct la: