Organizatia ANTI-MANELE Resita
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Organizatia ANTI-MANELE Resita

Acesta este Forumul Organizatiei ANTI-MANELE Resita.
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)

In jos 
+6
Hanne...
Byby
cojocaru
scorpions_71
Noemi
namelesspunk
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 1:14 pm

Haideti, bah, sunteti offtopic Very Happy Lasati draq babele si securistii la o parte Very Happy
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 1:40 pm

hmmm.......back on topic....cand am fost la felix....am mers in masina cu 2 copii de 10 si 5 ani..si cu bunicii lor..oare ce muzica au pus bunicii lor tot drumul dus-intors?? manele..desigur...credeam ca fac cu nervii...norocul meu ca am luat mp3'ul cu mine...ca altfel.. What a Face ..deci...de ce fel de educatie pot avea parte copii aia....cand parintii si bunicii le ofera manele..si...ii cunosc ff bine..si..no comment Evil or Very Mad ...incultura e mare..normal ca ii influenteaza parintii...familia..
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 9:42 pm

Deci nimeni nu se mai mira d faptu asta, cocalarii incep d mici: 9-11 ani incep sa-si puna p telefoane.... au telefoane d la varsta aia.... i mean... io m avut joc p televizor, abia, la 9 ani.... c draq!? si le butoneaza mai repede dekt mine.... Shocked wtf?
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 9:45 pm

aaa.....ce zici de o fata de 5 ani...sa abia telefon??cunosc...cunosc... Suspect
Sus In jos
namelesspunk
5STAR MEMBER
5STAR MEMBER
namelesspunk


Numarul mesajelor : 34
Locatia : Resita, Romania, where else...
Data de inscriere : 14/08/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 9:53 pm

Omg... si t mai si miri... Dammit.... They'll infest this country soon enough, and I sincerely hope that i'll b long gone... Fact which has a high probability
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 9:59 pm

deci fata aia nici sa vorbeasca bine nu stie si are telefon...eeee....are si calculator...calculatorul ei..doar ea il "foloseste"...daca stie..eu sincer ma indoiesc... Smile
Sus In jos
Noemi
TEAM MEMBER
TEAM MEMBER
Noemi


Numarul mesajelor : 53
Locatia : Resita
Data de inscriere : 26/05/2007

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 9:28 pm

woaai.....astazi imi venea sa bat o tiganca...ies si eu linistita dintr'un magazin....vad niste tigani...vorbeau toti intre ei.ok....whatever..merg ce merg si odata imi sare o tiganca in fata cu un carton pe care scria ca cica e surdo-muta si pe deasupra mai avea si pierce in buza..pai fmm de tiganca cum sa fie surdo-muta cand 1 min mai devreme vorbea cu satra.imi venea sa o calc in picioare.sa o strang de gat Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad,,,nu mai pot nu mai vreau m'am saturat!!!! pale
Sus In jos
adi_raziel_boy
4STAR MEMBER
4STAR MEMBER
adi_raziel_boy


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 33
Locatia : Resita
Data de inscriere : 03/01/2008

Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 3:37 pm

mda...intamplarile cu romi cred ca ar putea deveni chiar bancuri...Smile)
te razi de ei cand vezi cat sunt de prosti...
de pilda yo cand mai merg pe la biserica...trec pe sub un pod pe unde se strange satra...nu exista zi sa nu ma intrebe..."ba esti fugrant?...ba canta-mi o manea...bla bla bla...."....dar inca sunt mandru de faptul ca intr-o zi cand treceam pe sub acel pod...ma intreaba satra din departare.."ba esti fugrant?"la care eu "DA MA DA!!!"...si dai cu fuga...ca-i rusinoasa dar sanatoasa.
Sus In jos
http://gargalot.hi5.com
Continut sponsorizat





Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)   Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti) - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu suport incultura si tupeul peste masura... (manelisti)
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Organizatia ANTI-MANELE Resita :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!! :: Intamplari si necazuri cu manelisti.!!!-
Mergi direct la: